NASZYM PRIORYTETEM JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

O NAS

Ilustracja na stronie głównej eproclean

100% Profesjonalizmu

Najlepsze Środki

Nasza firma stosuje wyłącznie najlepsze i najbardziej bezpieczne środki czyszczące na rynku – dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie zadbać o Państwa własność. Gwarantujemy doskonałą jakość usług.

Ilustracja na stronie głównej eproclean

100% Uczciwości

Odpowiedni Sprzęt

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najbardziej dostosowany i odpowiedni sprzęt. Dzięki temu, praca zostanie wykonana z należytą dokładnością bez zbędnych problemów.

Ilustracja na stronie głównej eproclean

100% Zadowolenia

Nasz Cel

Celem naszej działalności jest zapewnienie czystości i estetycznego wyglądu Państwa obiektów, które uległy naturalnej degradacji z racji czasu, eksploatacji czy miejskich zanieczyszczeń.

Zdjęcie przedstawia logo firmy eproclean

Firma eproclean.pl zajmuje się alpinistyczną wycinką drzew oraz profesjonalnym i kompleksowym myciem, czyszczeniem wraz z impregnacją zabrudzonych i zniszczonych powierzchni takich jak (elewacje, dachy, kostka brukowa, hale przemysłowe i konstrukcje stalowe, ogrodzenia, place zabaw itp.).

Wykonujemy kompleksowe usługi związane z impregnacją oraz zabezpieczeniem wszelkich powierzchni. Celem naszej działalności jest zapewnienie czystości i estetycznego wyglądu Państwa obiektów, które uległy naturalnej degradacji z racji czasu, eksploatacji czy miejskich zanieczyszczeń.

Gwarantujemy doskonałą jakość wykonywanych usług. Stosujemy wyłącznie najlepsze i najbardziej bezpieczne środki czyszczące – dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie zadbać o Państwa własność. Gwarancją skutecznego usuwania zabrudzeń jest dobór odpowiednich preparatów i wykorzystanie profesjonalnego sprzętu. Czyszczenie wodą pod wysokim ciśnieniem nada blask każdej powierzchni.

Przewiń do góry